تقلب در پره انترنی، این قسمت: زنان

سلام سلام خب بریم سراغ سری جدیدی از مقاله‌ها‌ی کلاس تقلب بالینی در پره‌انترنی، امروز قراره درباره‌ی درس زیبای زنان صحبت کنیم. همونطور که میدونی این درس ماژور هست و در هر آزمون حدود 19 سوال داره که نسبتا تعداد زیادیه. پس یادگیریش بسیار مهمه و اصلا قابل حذف یا کم کاری نیست.
حالا ما برای این درس قراره بهت تقلب برسونیم، اما نه سر جلسه‌ی امتحان 🙂

تقلب چی هست؟

تقلب یه سری ویدیو مختص آزمون پره انترنی هست که سوالات و سناریو‌های مهم آزمون پیش کارورزی رو از سال ۹۳ تا ۱۴۰۱ توی مدت زمان کوتاه بهت آموزش میده و تو رو برای پاسی آماده میکنه. توی این ویدیو‌ها همزمان با شنیدن صدا، تصویر مدرس و سوالات و نکات مهم رو هم میبینی که باعث میشه با ویدیو ارتباط بگیری و مطالب خوب توی ذهنت بشینه.
اگر میخوای بیشتر با تقلب آشنا بشی، میتونی این مقاله رو بخونی، فقط زود بیا که بریم سراغ تقلب زنان.

تقلب برای کیا هست؟

کسایی که برای امتحان پره انترنی یا پیش کارورزی مطالعه‌ی زیادی نداشتن و زمان کافی هم ندارن، مهم‌ترین مخاطبین تقلبن. آخرین امید و فرشته نجات این افراد میتونه تقلب باشه. چون میتونن توی تایم کوتاه خیلی از دروس رو جمع کنن و به مرور هم برسن. خودت میدونی هر منبع دیگه‌ای رو بخوای بخونی، با توجه به گستردگی مباحث، در کمترین حالت ۲ الی ۳ ماه زمان میبره. تازه اگر سرعت مطالعه‌ی خوبی داشته باشی و ساعت مطالعه روزانت هم بالا باشه.
دسته دوم افرادی هستن که با منابع دیگه خوندن اما حالا که دم دمای آزمون شده، حس میکنن هیچی یادشون نمیاد. اگه یهو به خودت اومدی و دیدی جزو این دسته‌ای، بجای نگرانی، میتونی برای اون درس، تقلب کنی و خیلی سریع نکات مهم و طراح‌پسندش رو مرور کنی. پس دیگه هرگز درس مهمی مثل زنان رو حذف نکن؛ البته این تعداد سوال اصلا قابل حذف نیست 🙁
راستی توی رشته‌ی پزشکی کم با این حس فراموشی مواجه نمیشیم‌! اصلاً برای همینه که کوریکولوم آموزش پزشکی بر پایه تکرار بنا شده و مباحث مشخصی رو در مقاطع مختلف فیزیوپات، استاجری و اینترنی میخونیم.

توی تقلب زنان قراره چی ببینم؟

ما تقلب زنان رو در دو بخش “یک” و “دو” داریم. زنان یک، میشه مامایی و زنان دو میشه ژنیکولوژی. توی این دو تقلب قراره سوالات پره انترنی و سناریو‌های مهم زنان رو از سال ۹۳ تا آذر ۱۴۰۱ با هم کار کنیم.
مدت زمان هر کدوم به این صورته: زنان یک 4 ساعت و 10 دقیقه است و زنان دو 3 ساعت و 33 دقیقه. یعنی مجموع کل زنان رو میتونی توی کمتر از 8 ساعت و به صورت خیلی جذاب در حد پاسی بخونی و پروندش رو ببندی.
مباحث و موضوعاتی که قراره توی تقلب‌های زنان ببینی هم اینطوره:

تقلب به همراه فایل سناریو میاد و برای هر کدوم بطور جداگانه، یه PDF داری. پس فایل سناریو زنان یک و فایل سناریو زنان دو رو یادت نره دانلود کنی.

با تقلب چطور درس بخونم؟

اگر داری با تقلب درس می‌خونی، نیاز به هیچ منبع دیگه‌ای نداری. با دیدن ویدیو‌های تقلب به خوبی نکات مهم رو یاد میگیری و تو ذهنت میمونه.
ضمن اینکه میتونی همزمان با فیلم، سناریو رو بزاری جلوت و نکات لازم رو اضافه کنی. اینطور باعث میشه درس خوندنت سریع تر هم پیش بره.
اعداد، کلیدواژه‌ها و یا رمزهای جذابی که اساتید میگن رو یه جا یادداشت کن و بعداً اون رو مرور کن. تقلب اومده برای پاسی در مدت کوتاه. اما مثل هر منبع دیگه‌ای، حتماً حتماً نیاز به مرور داره تا بتونه نتیجه‌بخش باشه.

چطور مرور کنم؟

بهترین روش مرور، دیدن دوباره‌ی خود تقلب هست. ضمن اینکه ویدیوهای تقلب قابلیت افزایش سرعت تا ۴ برابر رو داره. راستی اینجا هم سناریو و اون نکاتی که نوشتی، برای مرور به کارت میاد.
پس برای مرور، نکات سناریو رو میخونی و تست ها رو میزنی. اینجا خودت دستت میاد که کدوم مباحث رو کمتر خوندی و نیاز به مرور بیشتر داره. حالا میتونی بری همون بخش ها رو از روی فیلم مرور کنی. پس مرور سلکتیو (selective) یا انتخابی داریم و راحت پاسی رو میزاری توی جیبت.
نکته‌ی آخر: برای مرور شبانه میتونی آخر هر شب یکم تست بزنی تا مطالب برات جمع بندی بشه. برای مثال 5 تای اول هر مبحث رو بزن و بعد برو راحت بخواب.

من بدون جزوه نمیتونم یاد بگیرم، چیکار کنم؟

ویدیو‌های تقلب، در کنارشون یک فایل سناریو هم دارن که نکات مهم تقلب و تست‌ها رو به صورت کامل داخلش آوردیم. میتونی هنگام مطالعه اون سناریو‌ها رو پرینت بگیری و بزاری کنار دستت و حتی خودت نکات مهم رو بهش اضافه کنی. اینطور برای مرور هم میتونی ازشون استفاده کنی.
بخوام تقلب رو به زبون ساده برات توضیح بدم، اینطوریه: شرایطی رو تصور کن که قبل از امتحان، دوستت نکات مهم اون درس رو سریع بهت یاد میده و نکات پر تکرار از نمونه سوال‌ها رو هم برات میگه و توی کاغذ مینویسه تا بعدا بتونی با اون مرور کنی و حتی تست‌ها رو با پاسخ بخونی. (خدا قست کنه از این دوست‌ها!) تقلب هم دقیقاً همینطوره. در واقع مدرسین تقلب در تایم کوتاه، نکات مهم و پر تکرار آزمون‌های اخیر پره‌انترنی رو با تدریس و رمز‌های جذاب بهت یاد میدن و همزمان تست میزنن تا خوب برات جا بیافته. در نهایت، نکات مهم هم توی سناریو اومده تا دیگه نیازمند منبع جداگانه‌ای برای پاسی نداشته نباشی.

سناریو چیه و از کجا میتونم پیداش کنم؟

سناریوها رو از قسمت “پیوست” تقلب توی کتابخونه دیجیتال میتونی پیدا کنی. هر سناریو دو قسمت داره:
نکات: شامل نکات و خلاصه‌ای از سناریویی هست که مدرس برات تدریس کرده. بچه‌ها بهش میگن “جزوه”!
تست ها: وقتی داری با تقلب درس میخونی، همزمان یه عالمه تست میزنی و تکنیک تست زنی برای هر درس توی آزمون پره انترنی رو با مدرس یاد میگیری. حالا برای مرور و همینطور دستیابی به تسلط کافی روی مباحث، همون تست ها رو برات تو فایل سناریو آوردیم.

پس تست ها شامل هموناییه که تو تقلب میبینی + موارد تکمیلی تا خرداد 1402 + گاهی هم اگه لازم بوده، تست قطبی اضافه کردیم که مطمئن بشیم یاد گرفتی.

چطور برای دیدن تقلب برنامه‌ریزی کنم؟

ما هر ترم برای افرادی که به دنبال پاسی هستن، یک برنامه‌ی مطالعاتی به اسم پلن میکرو (پاس)، داخل باشگاه ژلوفن مختص اون آزمون منتشر میکنیم که شامل بسته تقلب و پره‌آپ هست.
پس حتی اگه خودت دست بکار نشی برای برنامه‌ ریزی، ما اینکار رو برات انجام میدیم. البته اگر خواستی زودتر شروع کنی و برنامه ریزی شخصی داشته باشی، میتونی خودت یک برنامه‌‌‌ی مطالعاتی بنویسی. برای به دست آوردن بهترین پلن، بهت توصیه میکنم اول این مقاله رو بخونی. راستی اگر به کمک نیاز داشتی، مشاورین مجموعه آماده‌ هستن‌.

میتونم از تقلب در پلن ماکرو (رتبه) هم استفاده کنم؟

بله حتی اگر با بقیه‌ی پلن‌ها خوندی و منبع مطالعاتیت کتاب ژلوفن بوده، بازم میتونی از تقلب استفاده کنی. پیشنهاد من برات این دو جا توی برنامه‌اس:
⦁ برای مرور، در انتهای پلن رتبه: اینجا میتونی با استفاده از تقلب توی مدت کوتاه مطالب رو مرور کنی.
⦁ قبل از شروع هر درس: برای اینکه ذهنت آماده باشه، میتونی اول تقلب اون درس رو ببینی تا یه دور نکات و سناریو‌های مهم رو سریع مرور کنی. بعدش بری سراغ منبع انتخابیت و کامل‌تر بخونی. مثل همون حالتی که میرفتی سر کلاس و بعدش مطالعه میکردی.
راجع به مورد دوم بگم که، جالبه بدونی که ما کلی فیدبک مثبت از بچه‌هایی گرفتیم که با پلن ماکرو پیش رفتن. در واقع با این روش، سرعت مطالعه و یادگیری نسبت به مطالعه ژلوفن به تنهایی، بسیار بالاتره.

از کجا میتونم تقلب زنان یک و دو رو تهیه کنم؟

تقلب زنان یک و دو رو هم به صورت تکی و هم داخل بسته ماژور تقلب پره انترنی میتونی از اینجا تهیه کنی.
بازم یادآوری کنم که وقتی میگم با تقلب پاس میشی، منظورم با بسته‌ی تقلب به طور کامله. چون ما قراره از کل ۲۰۰ سوال آزمون پره انترنی، یه نمره‌ای در حد پاسی بیاریم. پس لازمه برنامه‌ریزیمون روی همه‌ دروس باشه تا اگه یهو از یه درسی سوال سخت اومد، بتونیم با خیال راحت از دروس دیگه جبرانش کنیم. پس اگر دنبال پاسی با تقلبی، همش رو ببین و خیالت رو از پره‌انترنی راحت کن.

تقلب رو خریدم، چطوری میتونم فعالش کنم؟

بعد از خرید این محصول در کتابخانه‌ی دیجیتال در قسمت کتابهای خودم، یه لایسنس (کد) در اختیارت قرار می‌گیره. باید این لایسنس رو توی برنامه‌ی اسپات‌پلیر وارد کنی و فیلم رو ببینی.
برنامه‌ی اسپات‌پلیر به سه شکل موجوده. از لینک های پایین می‌تونی برنامه‌ی مناسب خودت رو دریافت کنی:
اندروید
ویندوز
مکینتاش

نکات مهم در رابطه با استفاده از تقلب پره انترنی

کد (لایسنس) نرم‌افزار اسپات‌پلیر یک‌بارمصرفه یعنی فقط روی یک دستگاه (موبایل، تبلت یا کامپیوتر) قابل اجراست. بنابراین قبل از فعال‌سازی، مطمئن شو که میخوای همه‌ی فیلم‌هات رو روی همون دستگاه داشته باشی و ببینی.
هر محصول با شماره خریدار واترمارک میشه و قابل کپی یا فیلم‌برداری مجدد نیست. بنابراین از محصول خریداری شده مراقبت کنین و فریب کلاهبرداران را نخورین.

این بود کلیات تقلب زنان یک و دو، اگر بازم سوال داشتی، همینجا کامنت بزار تا زود بهت جواب بدم.

دیدگاهی بنویسید